Genomineerden Beste Leerbedrijf en Beste Leermeester bekend
De vier bedrijven die gaan strijden om de titel Beste Leerbedrijf 2011 van de mobiliteitsbranche zijn bekend. Ook zijn drie leermeesters genomineerd voor de prijs Beste Leermeester 2011. Met de verkiezingen wil Innovam leerbedrijven extra stimuleren om leerlingen een optimale opleidingsplaats te bieden. Op 3 november worden de winnaars bekendgemaakt. Zij zullen de mobiliteitsbranche vertegenwoordigen tijdens de landelijke verkiezing waaraan alle branches deelnemen.
01 sep 2011
Genomineerden verkiezing 2011
De genomineerden zijn:
Beste Leerbedrijf:
- Automobielbedrijf Jos Bogman (Beek)
- Pon Power (Papendrecht)
- Kwikfit (Alphen aan de Rijn)
- F.Breeman (Gouda)
Beste Leermeester:
- Kevin Kriek, Niham (Den Haag)
- Martin de Bondt, Auto Maasstad (Rotterdam)
- Ron Linskens, JFC HQ Car Craft Center (Brunssum)
De genomineerden worden de komende weken bezocht door een vakkundige jury. Zij zullen beoordelen welk leerbedrijf en welke leermeester uitblinken in de ondersteuning en opleiding van toekomstige vakmensen. De winnaars zijn een goed voorbeeld voor leerbedrijven in de mobiliteitsbranche door de wijze waarop zij praktijkleren stimuleren en toepassen. Met deze verkiezing wil Innovam bedrijven in de branche extra motiveren om leerwerkplekken voor leerlingen beschikbaar te stellen.
De winnaars van deze verkiezingen zullen de mobiliteitsbranche vertegenwoordigen tijdens de landelijke verkiezing en strijden om de titel met beste leerbedrijven en leermeesters in onder andere de zorg, horeca, installatietechniek en bouw. De landelijke verkiezing wordt georganiseerd door Colo, de vereniging van samenwerkende kenniscentra, in samenwerking met het ministerie van OCW.
Winnaars Beste Leerbedrijf en Beste Leermeester
De genomineerde bedrijven en leermeesters grijpen de kans om te laten zien hoe zij investeren in de toekomstige generatie. De vakkundige jury voor Beste Leerbedrijf bestaat uit Jos Kleiboer (BOVAG), Jeroen van de Braak (RAI Vereniging), Siep Tjoelker (Autobedrijf Jelle Talsma, winnaar Beste Leerbedrijf 2010) en Herme Bruin (Innovam). De Beste Leermeester wordt gekozen door de juryleden Jan Derijck (FNV Bondgenoten), Folkert Potze (Graafschap College), Frank van de Sande (MAN Eindhoven, winnaar Beste Leermeester 2010) en Martine Broere (Innovam).
De bekendmaking van de winnaars zal plaatsvinden tijdens een feestelijke bijeenkomst op donderdagmiddag 3 november bij Innovam in Nieuwegein. Er staan boeiende sprekers over Social Media en ‘BetaMentality’ op het programma. Leerbedrijven, leermeesters, leerlingen en vertegenwoordigers van importeurs en ROC’s zijn van harte welkom.
Tags (Sectie): Business,
Corporate Tags (Categorie): Leerbedrijf