Kemper en van Twist en Innovam bundelen krachten
Innovam introduceert een vernieuwd programma praktijktrainingen voor leerlingen (Eerste) Verbrandingsmotortechnicus. Deze RPT trainingen zijn geüpdatet in samenwerking met Kemper en Van Twist Diesel BV, een specialist in dieselmotoren- en aggregaten. De trainingen sluiten zo nog beter aan bij de dagelijkse praktijk. Leerlingen zijn daardoor beter inzetbaar in bedrijven.
14 nov 2011
Samenwerking Kemper en Van Twist & Innovam
Kemper en Van Twist Diesel B.V. is een multi-franchise organisatie en is al meer dan 75 jaar importeur en producent van topmerken in de dieselmotoren- en aggregatenbranche. Door de samenwerking met Kemper en Van Twist kan Innovam in de RPT trainingen gebruik maken van specialistische kennis en moderne materialen. De training sluit daardoor goed aan op de praktijksituatie in de bedrijven. De kwaliteit van de trainingen wordt hiermee verhoogd, waardoor leerlingen beter voorbereid zijn op het werken in de branche. Zij kunnen aan de slag bij bedrijven die gebruik maken van dieselmotoren of bedrijven die reparatie en onderhoud aan dieselmotoren in hun programma hebben (bijvoorbeeld in de industrie, bouwmachines, jachtbouw en scheepvaart).
RPT trainingen: dichtbij
De RPT trainingen vinden plaats bij Kemper en Van Twist in Dordrecht. De Innovam-trainer verzorgt de praktijkopdrachten en wordt in de trainingsruimte ondersteund door een praktijkbegeleider van Kemper en Van Twist.
De locatie Dordrecht is gunstig voor de leerlingen (Eerste) Verbrandingsmotortechnicus. Zij volgen de opleiding op het DaVinci College of het Albeda college in de regio Dordrecht/Rotterdam. De eerste training vond 10 november plaats.
De huidige directeur van Kemper en Van Twist, Rob van Twist is verheugd met de samenwerking. “Wij kunnen zo bijdragen aan de kwaliteit van de opleiding en het ontwikkelen van goede vakmensen voor onze sector”. De samenwerking is extra bijzonder omdat zijn oom Gerard van Twist de grondlegger was van de stichting VAM, waaruit Innovam is voortgekomen.

Tags (Sectie): Business,
Corporate Tags (Categorie): Leerbedrijf